Workshopy a školení

Dětská jóga-jaro 2024

Na workshopu zažijete hravost a účinky dětské jógy na vlastní kůži a budete se tak moci lépe o svůj zážitek podělit s dětmi.

Čekají vás tři ukázkové lekce a jejich rozbor- pro předškoláky, školáky a rodiče s dětmi, několik způsobů, jak sestavit dětskou lekci a kdy se který hodí, blok, jak učit děti pozdrav slunci a několik sestaviček na toto téma včetně motivačních básniček a obrázků, blok, jak učit děti relaxovat a meditovat, zásobník asan vhodných pro děti, návod ke vstupům do pozic, který děti zaujme i motivuje, zásobník jógových her pro každou příležitost, inspirace na relaxační tvoření. Workshop je vhodný i pro absolventy rekvalifikace Instruktor základních pohybových aktivit a další zájemce.

 Inspirace do lekcí dětské jógy- jaro 2024

Rozšíření základního kurzu dětské jógy (jeho absolvování není podmínkou) o další zajímavé prvky. Budeme se věnovat nejen hravým technikám, motivací dětí ke cvičení a oblíbeným tématům, ale i managementu hodin. Důležitou součástí budou i dotazy, které vyplývají z vaší vlastní praxe s dětmi. 


25.1. 2024  Relaxace, meditace, mindfulness ve vzdělávacím systému

Webinář klade důraz na využitelnost a jednoduchost představovaných technik. Dává inspiraci, jak techniky vysvětlit dětem tak, aby je postupně začaly používat samy. Obsah webináře: - Krátký teoretický základ - definice pojmů, jak funguje relaxace, jak funguje mozek (včetně inspirace, jak vysvětlit dětem) - Kdy a jak zařadit do výuky - praktické ukázky technik, které jsou krátké a použitelné ve výuce - Sebepéče pedagoga - Otázky a odpovědi