Přeji krásný, hravý den z Jógalovánek,

tímto emailem plním svoji informační povinnost, vyplývající z nové právní úpravy ochrany osobních údajů (GDPR). I když je toto nejspíš tisící email s tímto tématem, který otevíráte, prosím vás o chvilku vašeho času. Velice si vážím vaší důvěry a jsem ráda, že se prostřednicvím Jógalovánek můžeme takto potkávat.

Chci se ujistit, že znáte všechna svoje práva a moje povinnosti, která začínají platit v ČR od 25.5.2018.

Než se do toho dáme, můžeme se trochu protáhnout a zacvičit si...a co jiného než GDPR 😉 Jak na to? Koukněte na obrázek a nezapomeňte cvičit na obě strany...tedy alespoň to P a R...ale samozřejmě doporučuji cvičit dvakrát i G a D, plavková sezona se blíží 😉


A s prokrvenou hlavou i svaly jdeme na to...

Především vás chci ujistit, že vaše osobní údaje mám bezpečně uložené ve své databázi kontaktů. Vše chráním podle nejpřísnějších českých i evropských nařízení. Kdykoliv mě můžete požádat o výpis, opravu nebo i výmaz všech vašich údajů. V každém e-mailu najdete odkaz, kterým se můžete z databáze odhlásit sami.

Celé znění zásad ochrany osobních údajů, kterými se řídím, najdete zde:

Emaily vám budu i nadále zasílat maximálně dvakrát měsíčně a to na základě oprávněného zájmu. Protože jste se přihlásili k odběru novinek, zakoupili si můj produkt, nebo navštěvujete mé kurzy, předpokládám, že máte o témata, kterými se zabývám na stránkách www.jogalovanky.cz zájem.

  •  Pokud tomu tak není, odhlašte se prosím zde:
  • Vám, kteří jste tu se mnou rádi, děkuji a mám pro vás dobrou zprávu. Nemusíte dělat vůbec nic...vlastně ano, můžete se už teď těšit na další inspiraci ze světa dětské jógy, her a tvoření. A třeba zjistit, co je agamograf...

Radost ze hry, tvoření a cvičení Vám přeje,

Daniela

Tento email dostáváte, protože jste se zaregistroval(a) na stánkách www.jogalovanky.cz k odběru novinek. Jeho odesílatelem je Daniela Fremuntová www.jogalovanky.cz. Dle zákona je tento email obchodním sdělením.

Pokud si nepřejete dál dostávat novinky z Jógalovánek, odhlašte se prosím zde. Děkuji!